foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

OBEC MARKVARTICE

obec, kde se dobře žije!

NEPŘEHLEDNĚTE

MOBILNÍ ROZHLAS MARKVARTICE

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA - OBEC MARKVARTICE

YOUTUBE KANÁL

youtube kanál obce markvartice

WEBKAMERY OBCE

NAPLÁNUJ SI VÝLET

MAPOVÝ PORTÁL

PANORAMA OBCE

Kalendář událostí

leden,
2021
26 leden 2021
pon úte stř čtv pát sob ned
28 29 30 31 1 Friday, 1 January 2021 2 Saturday, 2 January 2021 3 Sunday, 3 January 2021
4 Monday, 4 January 2021 5 Tuesday, 5 January 2021 6 Wednesday, 6 January 2021 7 Thursday, 7 January 2021 8 Friday, 8 January 2021 9 Saturday, 9 January 2021 10 Sunday, 10 January 2021
11 Monday, 11 January 2021 12 Tuesday, 12 January 2021 13 Wednesday, 13 January 2021 14 Thursday, 14 January 2021 15 Friday, 15 January 2021 16 Saturday, 16 January 2021 17 Sunday, 17 January 2021
18 Monday, 18 January 2021 19 Tuesday, 19 January 2021 20 Wednesday, 20 January 2021 21 Thursday, 21 January 2021 22 Friday, 22 January 2021 23 Saturday, 23 January 2021 24 Sunday, 24 January 2021
25 Monday, 25 January 2021 26 Tuesday, 26 January 2021 27 Wednesday, 27 January 2021 28 Thursday, 28 January 2021 29 Friday, 29 January 2021 30 Saturday, 30 January 2021 31 Sunday, 31 January 2021
Ukázat události ze všech kategorií


NEJBLIŽŠÍ AKCE

26. leden 2021 - úterý
09:00 - 11:00
Dětský klub
27. leden 2021 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
27. leden 2021 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
28. leden 2021 - čtvrtek
16:00 - 18:00
Dětský klub
27. leden 2021 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
27. leden 2021 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
31. leden 2021 - neděle
19:00 -
Power Yoga s Veronikou
02. únor 2021 - úterý
09:00 - 11:00
Dětský klub
03. únor 2021 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
03. únor 2021 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou

AKCE V OKOLÍ

Žádné události

HISTORIE, TURISTIKA...

PARTNEŘI OBCE

MAS LABSKÉ SKÁLY
regiony sobe

STATISTIKA

TOPlist