foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

OBEC MARKVARTICE

obec, kde se dobře žije!

NEPŘEHLEDNĚTE

MOBILNÍ ROZHLAS MARKVARTICE

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA - OBEC MARKVARTICE

YOUTUBE KANÁL

youtube kanál obce markvartice

WEBKAMERY OBCE

NAPLÁNUJ SI VÝLET

MAPOVÝ PORTÁL

PANORAMA OBCE

Kalendář událostí

leden,
2020
22 leden 2020
pon úte stř čtv pát sob ned
30 31 1 Wednesday, 1 January 2020 2 Thursday, 2 January 2020 3 Friday, 3 January 2020 4 Saturday, 4 January 2020 5 Sunday, 5 January 2020
6 Monday, 6 January 2020 7 Tuesday, 7 January 2020 8 Wednesday, 8 January 2020 9 Thursday, 9 January 2020 10 Friday, 10 January 2020 11 Saturday, 11 January 2020 12 Sunday, 12 January 2020
13 Monday, 13 January 2020 14 Tuesday, 14 January 2020 15 Wednesday, 15 January 2020 16 Thursday, 16 January 2020 17 Friday, 17 January 2020 18 Saturday, 18 January 2020 19 Sunday, 19 January 2020
20 Monday, 20 January 2020 21 Tuesday, 21 January 2020 22 Wednesday, 22 January 2020 23 Thursday, 23 January 2020 24 Friday, 24 January 2020 25 Saturday, 25 January 2020 26 Sunday, 26 January 2020
27 Monday, 27 January 2020 28 Tuesday, 28 January 2020 29 Wednesday, 29 January 2020 30 Thursday, 30 January 2020 31 Friday, 31 January 2020 1 2
Ukázat události ze všech kategorií


NEJBLIŽŠÍ AKCE

22. leden 2020 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
22. leden 2020 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
23. leden 2020 - čtvrtek
16:00 - 18:00
Dětský klub
22. leden 2020 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
22. leden 2020 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
26. leden 2020 - neděle
19:00 -
Power Yoga s Veronikou
28. leden 2020 - úterý
09:00 - 11:00
Dětský klub
29. leden 2020 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
29. leden 2020 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
30. leden 2020 - čtvrtek
16:00 - 18:00
Dětský klub

AKCE V OKOLÍ

Žádné události

HISTORIE, TURISTIKA...

PARTNEŘI OBCE

MAS LABSKÉ SKÁLY

STATISTIKA

TOPlist