foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

OBEC MARKVARTICE

obec, kde se dobře žije!

NEPŘEHLEDNĚTE

MOBILNÍ ROZHLAS MARKVARTICE

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA - OBEC MARKVARTICE

YOUTUBE KANÁL

youtube kanál obce markvartice

WEBKAMERY OBCE

NAPLÁNUJ SI VÝLET

MAPOVÝ PORTÁL

PANORAMA OBCE

Kalendář událostí

duben,
2019
duben 2019
pon úte stř čtv pát sob ned
1 Monday, 1 April 2019 2 Tuesday, 2 April 2019 3 Wednesday, 3 April 2019 4 Thursday, 4 April 2019 5 Friday, 5 April 2019 6 Saturday, 6 April 2019 7 Sunday, 7 April 2019
8 Monday, 8 April 2019 9 Tuesday, 9 April 2019 10 Wednesday, 10 April 2019 11 Thursday, 11 April 2019 12 Friday, 12 April 2019 13 Saturday, 13 April 2019 14 Sunday, 14 April 2019
15 Monday, 15 April 2019 16 Tuesday, 16 April 2019 17 Wednesday, 17 April 2019 18 Thursday, 18 April 2019 19 Friday, 19 April 2019 20 Saturday, 20 April 2019 21 Sunday, 21 April 2019
22 Monday, 22 April 2019 23 Tuesday, 23 April 2019 24 Wednesday, 24 April 2019 25 Thursday, 25 April 2019 26 Friday, 26 April 2019 27 Saturday, 27 April 2019 28 Sunday, 28 April 2019
29 Monday, 29 April 2019 30 Tuesday, 30 April 2019 1 2 3 4 5
Ukázat události ze všech kategorií


NEJBLIŽŠÍ AKCE

21. srpen 2019 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
25. srpen 2019 - neděle
19:00 -
Power Yoga s Veronikou
27. srpen 2019 - úterý
09:00 - 11:00
Dětský klub
28. srpen 2019 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
28. srpen 2019 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
29. srpen 2019 - čtvrtek
16:00 - 18:00
Dětský klub
28. srpen 2019 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
28. srpen 2019 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
01. září 2019 - neděle
19:00 -
Power Yoga s Veronikou
03. září 2019 - úterý
09:00 - 11:00
Dětský klub

AKCE V OKOLÍ

28. září 2019 - sobota
08:00 - 17:00
TRIANGL pořádá turistický výlet

HISTORIE, TURISTIKA...

PARTNEŘI OBCE

MAS LABSKÉ SKÁLY

STATISTIKA

TOPlist