foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

OBEC MARKVARTICE

obec, kde se dobře žije!

NEPŘEHLEDNĚTE

MOBILNÍ ROZHLAS MARKVARTICE

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA - OBEC MARKVARTICE

YOUTUBE KANÁL

youtube kanál obce markvartice

WEBKAMERY OBCE

NAPLÁNUJ SI VÝLET

MAPOVÝ PORTÁL

PANORAMA OBCE

Kalendář událostí

srpen,
2020
srpen 2020
pon úte stř čtv pát sob ned
27 28 29 30 31 1 Saturday, 1 August 2020 2 Sunday, 2 August 2020
3 Monday, 3 August 2020 4 Tuesday, 4 August 2020 5 Wednesday, 5 August 2020 6 Thursday, 6 August 2020 7 Friday, 7 August 2020 8 Saturday, 8 August 2020 9 Sunday, 9 August 2020
10 Monday, 10 August 2020 11 Tuesday, 11 August 2020 12 Wednesday, 12 August 2020 13 Thursday, 13 August 2020 14 Friday, 14 August 2020 15 Saturday, 15 August 2020 16 Sunday, 16 August 2020
17 Monday, 17 August 2020 18 Tuesday, 18 August 2020 19 Wednesday, 19 August 2020 20 Thursday, 20 August 2020 21 Friday, 21 August 2020 22 Saturday, 22 August 2020 23 Sunday, 23 August 2020
24 Monday, 24 August 2020 25 Tuesday, 25 August 2020 26 Wednesday, 26 August 2020 27 Thursday, 27 August 2020 28 Friday, 28 August 2020 29 Saturday, 29 August 2020 30 Sunday, 30 August 2020
31 Monday, 31 August 2020 1 2 3 4 5 6
Ukázat události ze všech kategorií


NEJBLIŽŠÍ AKCE

25. říjen 2020 - neděle
19:00 -
Power Yoga s Veronikou
27. říjen 2020 - úterý
09:00 - 11:00
Dětský klub
28. říjen 2020 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
28. říjen 2020 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
29. říjen 2020 - čtvrtek
16:00 - 18:00
Dětský klub
28. říjen 2020 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
28. říjen 2020 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
01. listopad 2020 - neděle
19:00 -
Power Yoga s Veronikou
03. listopad 2020 - úterý
09:00 - 11:00
Dětský klub
04. listopad 2020 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou

AKCE V OKOLÍ

Žádné události

HISTORIE, TURISTIKA...

PARTNEŘI OBCE

MAS LABSKÉ SKÁLY
regiony sobe

STATISTIKA

TOPlist