foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

OBEC MARKVARTICE

obec, kde se dobře žije!

NEPŘEHLEDNĚTE

MOBILNÍ ROZHLAS MARKVARTICE

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA - OBEC MARKVARTICE

YOUTUBE KANÁL

youtube kanál obce markvartice

WEBKAMERY OBCE

NAPLÁNUJ SI VÝLET

MAPOVÝ PORTÁL

PANORAMA OBCE

Kalendář událostí

říjen,
2021
říjen 2021
pon úte stř čtv pát sob ned
27 28 29 30 1 Friday, 1 October 2021 2 Saturday, 2 October 2021 3 Sunday, 3 October 2021
4 Monday, 4 October 2021 5 Tuesday, 5 October 2021 6 Wednesday, 6 October 2021 7 Thursday, 7 October 2021 8 Friday, 8 October 2021 9 Saturday, 9 October 2021 10 Sunday, 10 October 2021
11 Monday, 11 October 2021 12 Tuesday, 12 October 2021 13 Wednesday, 13 October 2021 14 Thursday, 14 October 2021 15 Friday, 15 October 2021 16 Saturday, 16 October 2021 17 Sunday, 17 October 2021
18 Monday, 18 October 2021 19 Tuesday, 19 October 2021 20 Wednesday, 20 October 2021 21 Thursday, 21 October 2021 22 Friday, 22 October 2021 23 Saturday, 23 October 2021 24 Sunday, 24 October 2021
25 Monday, 25 October 2021 26 Tuesday, 26 October 2021 27 Wednesday, 27 October 2021 28 Thursday, 28 October 2021 29 Friday, 29 October 2021 30 Saturday, 30 October 2021 31 Sunday, 31 October 2021
Ukázat události ze všech kategorií


NEJBLIŽŠÍ AKCE

26. leden 2022 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
26. leden 2022 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
27. leden 2022 - čtvrtek
16:00 - 18:00
Dětský klub
26. leden 2022 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
26. leden 2022 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
30. leden 2022 - neděle
19:00 -
Power Yoga s Veronikou
01. únor 2022 - úterý
09:00 - 11:00
Dětský klub
02. únor 2022 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
02. únor 2022 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
03. únor 2022 - čtvrtek
16:00 - 18:00
Dětský klub

AKCE V OKOLÍ

Žádné události

HISTORIE, TURISTIKA...

PARTNEŘI OBCE

MAS LABSKÉ SKÁLY
regiony sobe

STATISTIKA

TOPlist