foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

OBEC MARKVARTICE

obec, kde se dobře žije!

NEPŘEHLEDNĚTE

MOBILNÍ ROZHLAS MARKVARTICE

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA - OBEC MARKVARTICE

YOUTUBE KANÁL

youtube kanál obce markvartice

WEBKAMERY OBCE

ODSTÁVKY ELEKTŘINY

NAPLÁNUJ SI VÝLET

MAPOVÝ PORTÁL

PANORAMA OBCE

Kalendář událostí

prosinec,
2021
prosinec 2021
pon úte stř čtv pát sob ned
29 30 1 Wednesday, 1 December 2021 2 Thursday, 2 December 2021 3 Friday, 3 December 2021 4 Saturday, 4 December 2021 5 Sunday, 5 December 2021
6 Monday, 6 December 2021 7 Tuesday, 7 December 2021 8 Wednesday, 8 December 2021 9 Thursday, 9 December 2021 10 Friday, 10 December 2021 11 Saturday, 11 December 2021 12 Sunday, 12 December 2021
13 Monday, 13 December 2021 14 Tuesday, 14 December 2021 15 Wednesday, 15 December 2021 16 Thursday, 16 December 2021 17 Friday, 17 December 2021 18 Saturday, 18 December 2021 19 Sunday, 19 December 2021
20 Monday, 20 December 2021 21 Tuesday, 21 December 2021 22 Wednesday, 22 December 2021 23 Thursday, 23 December 2021 24 Friday, 24 December 2021 25 Saturday, 25 December 2021 26 Sunday, 26 December 2021
27 Monday, 27 December 2021 28 Tuesday, 28 December 2021 29 Wednesday, 29 December 2021 30 Thursday, 30 December 2021 31 Friday, 31 December 2021 1 2
Ukázat události ze všech kategorií


NEJBLIŽŠÍ AKCE

25. květen 2022 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
25. květen 2022 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
26. květen 2022 - čtvrtek
16:00 - 18:00
Dětský klub
25. květen 2022 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
25. květen 2022 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
29. květen 2022 - neděle
19:00 -
Power Yoga s Veronikou
31. květen 2022 - úterý
09:00 - 11:00
Dětský klub
01. červen 2022 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
01. červen 2022 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
02. červen 2022 - čtvrtek
16:00 - 18:00
Dětský klub

AKCE V OKOLÍ

Žádné události

HISTORIE, TURISTIKA...

PARTNEŘI OBCE

MAS LABSKÉ SKÁLY
regiony sobe

STATISTIKA

TOPlist