foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

OBEC MARKVARTICE

obec, kde se dobře žije!

NEPŘEHLEDNĚTE

MOBILNÍ ROZHLAS MARKVARTICE

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA - OBEC MARKVARTICE

YOUTUBE KANÁL

youtube kanál obce markvartice

WEBKAMERY OBCE

ODSTÁVKY ELEKTŘINY

NAPLÁNUJ SI VÝLET

MAPOVÝ PORTÁL

PANORAMA OBCE

Kalendář událostí

únor,
2021
únor 2021
pon úte stř čtv pát sob ned
1 Monday, 1 February 2021 2 Tuesday, 2 February 2021 3 Wednesday, 3 February 2021 4 Thursday, 4 February 2021 5 Friday, 5 February 2021 6 Saturday, 6 February 2021 7 Sunday, 7 February 2021
8 Monday, 8 February 2021 9 Tuesday, 9 February 2021 10 Wednesday, 10 February 2021 11 Thursday, 11 February 2021 12 Friday, 12 February 2021 13 Saturday, 13 February 2021 14 Sunday, 14 February 2021
15 Monday, 15 February 2021 16 Tuesday, 16 February 2021 17 Wednesday, 17 February 2021 18 Thursday, 18 February 2021 19 Friday, 19 February 2021 20 Saturday, 20 February 2021 21 Sunday, 21 February 2021
22 Monday, 22 February 2021 23 Tuesday, 23 February 2021 24 Wednesday, 24 February 2021 25 Thursday, 25 February 2021 26 Friday, 26 February 2021 27 Saturday, 27 February 2021 28 Sunday, 28 February 2021
Ukázat události ze všech kategorií


NEJBLIŽŠÍ AKCE

29. červen 2022 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
29. červen 2022 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
03. červenec 2022 - neděle
19:00 -
Power Yoga s Veronikou
05. červenec 2022 - úterý
09:00 - 11:00
Dětský klub
06. červenec 2022 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
06. červenec 2022 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
07. červenec 2022 - čtvrtek
16:00 - 18:00
Dětský klub
06. červenec 2022 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
06. červenec 2022 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
10. červenec 2022 - neděle
19:00 -
Power Yoga s Veronikou

AKCE V OKOLÍ

Žádné události

HISTORIE, TURISTIKA...

PARTNEŘI OBCE

MAS LABSKÉ SKÁLY
regiony sobe

STATISTIKA

TOPlist